KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9557574
nr 955 7574
Bror Hjorth
(1894-1968), Sverige
Träsnitt, Bror Hjorth (1894-1968), 32/85, signerad, motivet: 24 x 16
Kondition: skadad, löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 april 2015
kl 20:47:57
20/4 08:45:02
20/4 19:57:16
Bror Hjorth
Läs mer om Bror Hjorth